Welkom bij Devil Power
nl
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

MAG IK XENON OF LED INBOUWEN IN MIJN VOERTUIG?


Xenon en LED verlichting mag alleen geplaatst worden in uw voertuig als deze hiervoor gemaakt is.
Alle Xenon verlichting met een H-fitting (als bijvoorbeeld H7, H4, H) zijn niet bestemd voor de openbare weg. Dit is zo vanwege de Nederlandse wetgeving 'Regeling voertuigen' (Artikel 4.1 en 4.2 van de regeling voertuigen) waarin Europese richtlijnen en verordeningen op het gebied van verkeersproducten zijn opgenomen. De wegenverkeerswet 1994 is hier van toepassing.

LAMPEN MET H FITTING ZIJN NIET TOEGESTAAN OP DE OPENBARE WEG

De Europese verordening geeft aan dat Xenon lampen met een H-fitting niet gebruikt mogen worden voor de openbare weg, omdat deze lampen geen gloeidraad hebben.
Dit type lampen hebben geen ECE Keurmerk (Europees keurmerk). 

Dit betekent dat de lampen niet bestemd zijn voor gebruik op de openbare weg. Deze lampen zijn uitsluitend te gebruiken buiten de openbare weg.  





Bezig met laden...
H7 Xenonlamp 6000K
€ 4,99

Prijs per stuk


Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.
XENON - LED - D1S - D3S - D2S - D2R - XENON LAMPEN-D2S -85122- 66040-D2R -85126 -66050